Hizmetlerimiz

1. Motor ve Mekanik Hizmetleri

Opel Tech Service bünyesinde aracınızın motor ve mekanik sistemlerinin bakım ve onarımını tecrübeli personelimizle en doğru  şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Motor rektifiyesi, silindir kapağı rektifiyesi, şanzıman tamiri ve diğer tüm mekanik aksamların tamiri servisimizde "kaliteli ve temiz işçilik" prensibiyle yapılmaktadır.

 

2. Kaporta - Boya ve Cam Hizmetleri

Kaporta ve boya bölümümüzde ise kaporta ve şase düzeltme, fırınlı kaporta boyama, jant boyama,  boya koruma ve pasta cila işlemleri itina ile yapılmaktadır.

Anlaşmalı cam firmamız ile aracınızın tüm hasarları servisimizde işlerinde gerçekten "usta" kişilerle onarılabilmektedir..

 

3. Elektrik / Elektronik Hizmetleri

Aracınızın elektriksel ve elektronik işleri, ( klima bakımı, klima gazı dolumu, aydınlatma, marş motoru, şarj dinomosu ve tüm elektriksel donanımların tamiri, motor beyini, abs beyini ve tüm beyin tamirleri ) servisimizde ve sürekli çalıştığımız işlerinde uzman tedarikçilerimizle yapılabilmektedir.

 

4. Tuning, Modifiye ve Yazılım (Remap) Hizmetleri

Servisimizde "profesyonel düzeyde" modifiye hizmeti vermekteyiz. Motor swap'lama, mevcut motor üzerine ileri düzeyde modifikasyonlar ve yazılım hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bugüne kadar yaptığımız tüm araçlar, kendi alanlarında zirvede olmuştur. Yaptığımız araçlar ve detaylarını sitemizin "Tuning & Modifiye Projeleri" kısmından takip edebilirsiniz...